Biz Kimiz?

Neler Yapıyoruz?

01.

İngiltere tek uzmanlığımız.

İşinizi Birleşik Krallığa taşımak veya buradaki potansiyel alıcılara ulaşmak istiyorsanız, sizlere yardımcı olabiliriz. Türkiye' deki ihracatçılara yeni kapılar açmak için buradayız.

02.

Uçtan uca hizmet.

İngiltere pazarına açılmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda paket hizmet veririz. Devlet teşviği takibi, İngiltere vizesi, uçak ve konaklama rezervasyonları, ara transferler ve bu ülkede geçireceğiniz süre içinde rehberlik, alıcılar ile toplantılar bu hizmetlerden sadece bazılarıdır.

03.

Türkiye ve İngiltere' de yerleşik şirket olmak.

Türkiye'de bu alanda 2002 yılından beri hizmet vermekteyiz. İngiltere ofisimiz ise 2016 yılından beri hizmet vermektedir. TR ve UK arası sıkı koordinasyonuz sayesinde her iki ülkede de kendinizi güvende hissedersiniz.

04.

İngiltere İşbirlikleri ve geniş network.

Business amaçlı vizeler ve ortak çalışmalar nedeniyle her sektörden oluşan geniş ağımızdan faydalanabilirsiniz. Çözüm ortaklıkları ve network desteği ile İngiltere pazarına hızla açılır ve ürün/hizmetlerinizi pazara hızlıca sunabilirsiniz.

05.

İngiltere sosyal ve iş yaşamına tam adaptasyon.

Yalnızca danışmanlık hizmeti vermekle kalmaz, yıllar içerisinde edindiğimiz İngiltere sosyal yaşam ve iş yaşamı ile ilgili önemli know-how paylaşımını müşterilerimiz ile yaparak, bu ülkede rahat etmenizi sağlarız.